U Štěpky 240, 38221 Kájov
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 11:00
AKCE

20% SLEVA na vinylové podlahy do 29.2.2024

Pro více informací ohledně probíhající akci na vinylové podlahy nás kontaktujte.

VINYL BEZ VINYLU

100% ekologická alternativa zdravotně závadných vinylů.

Designové dílce s povrchem Puretec(r) neobsahují jakákoliv škodlivá změkčovadla, a jsou zdravotně zcela nezávadné.  Povrch Puretec(r) se skládá z pachově neutrálního polyesteru, materiálu neobsahujícího PVC, využívaného zejména v potravinářském průmyslu. To činí z krytiny Puretec(r) ekologickou volbu číslo jedna, naprosto pachově neutrální, tvarově stabilní a zdravotně nezávadnou alternativu, ze zdravotního hlediska problematických vinylových krytin.

RIGID | ECOVINYL

Vyjímečně stabilní, mimořádně nekomplikovaná: nová generace vinylů 

Speciální materiál vyrobený na bázi rigidních polymerů, vícevrstvých vinylů, s PUR coatingem. Bez obsahu ftalátů, či jiných, ze zdravotního hlediska problematických sloučenin a změkčovadel. Absolutní vodotěsnost a mimořádná tvarová stabilita zaručena! Možnost pokládky bez obvodových i přechodových dilatací až do plochy 15 x 15 m. 

Rigidní polymerová nosná deska a integrované protihlukové kašírování utváří konstrukci vynikající vysokým útlumem kročejového i prostorového hluku. Krytina je tak nejen mimořádně odolná, ale i tichá. Další výhodou je ošetření vrstvy metodou ESH (vytvrzování proudem elektronů), které zajišťuje velmi dobrou odolnost proti vzniku skrvn.

Pro více informací ohledně probíhající akci nás kontaktujte.

crossmenu