Novinka z Meisteru – Nadura®

Novinka z Meisteru – Nadura®

Mnoho předností spojených v jednom produktu, to je pro značku MEISTER typické.  A to platí i pro kolekce podlahových krytin Nadura®. Novinka z Meisteru nejen, že dobře vypadá, ale je i extrémně robustní a otěruvzdorná, dokonce víc než keramická dlažba!

Oproti dlažbě je přitom tichá při pochůzce a teplá na dotek. Těchto vlastností bylo dosaženo využitím inovativní nášlapné vrstvy z dřevěných vláken a minerálních látek. Dekory krytin Nadura® ve formátu obdélníků jsou záměrně nadčasové a nenásledují tak žádný krátkodobý trend – timeless flooring at it‘s best. Tato inovativní krytina je díky silné nášlapné vrstvě a stabilní nosné desce HDF mimořádně otěruvzdorná a robustní. Homogenní nášlap je probarven v celé tloušťce a je až třikrát silnější než u dosavadních vícevrstvých podlah. Z tohoto důvodu nejsou při případném lomu viditelná jakákoliv bílá místa. To činí Naduru® ideální krytinou pro těžce namáhané obytné i komerční objekty, jako obchody, butiky, apod. Na obrázku vidíte srovnání tloušťky nášlapné vrstvy laminátové krytiny a krytiny Nadura® pod elektronovým mikroskopem.

Ke kolekci Nadura dokonce nabízí speciální lišty 8PK potažené materiálem Nadura® a svrchní plochou opatřenou krycí fólií s dekorem Edelstahl-ocel.

Všem dřevěným krytinám MEISTER byl udělen Modrý anděl, první a nejznámější značka pro ekologické výrobky a služby na světě. S touto značkou máte jistotu, že jste se rozhodli pro ekologické podlahy s minimálními emisemi. Nosná deska patří do nejnižší emisní třídy E1.

 

 

Nadura – Tvrdá jako skála. Hřejivá jako dřevo. Neuvěřitelně odolná podlaha – Made in Germany.

 

 

Poptat podlahu MEISTER

Dělení dřevěných podlah MEISTER podle provedení:

Ohodnoťte odolné podlahy NADURA od MEISTER

5/5 - (2 votes)