Dřevěná podlaha Floor Forever dodá vašemu domovu jedinečnost a přívětivé prostředí, které ohromí každého návštěvníka. Není nad pravou vůni dřeva, která v zimním období navodí teplo domova.

Dřevěné podlahy Floor Forever jsou vyjmečné svojí odolností a všeobecně jsou dřevěné podlahy vhodné na broušení a renovaci. Se správnou péčí vám kvalitní podlaha vydrží na celý život.

Vybírejte můžete hned ze tří typů:

Logo Floor forever


Třívrstvé dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy floor foreverTřívrstvá dřevěná podlaha splňuje nároky na moderní stylové zařízení interiéru. Hodí se do bytů i komerčních prostor. Konstrukce podlahy ze 3 vrstev materiálu dobře vede teplo a je vhodná na podlahové topení.

Potřebujete podlahu, která má menší tloušťku? Podívejte se na naši nabídku dvouvrstvých dřevěných podlah.

Můžete si vybrat prkennou podlahu, nebo dřevěné parkety. A v nabídce najdete řadu rozměrů, povrchových úprav i barevných odstínů:


Masivní dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy Floor ForeverMasivní dřevěná podlaha je podlaha na celý život. Vytvoří jedinečný stabilní základ vašeho domova, který obohatí o hřejivou atmosféru a neopakovatelnou vůni. Bude doma provázet generaci po generaci.

Masivní dřevěná podlaha má ze všech typů podlah nejvyšší životnost. Po 10 letech ji jednoduše přebrousíte a podlaha je opět jako nová. Což lze díky velké tloušťce masivní podlahy mnohokrát opakovat.


Parketové vlysy

Ohodnoťte dřevěné podlahy Floor Forever:

Dřevěné podlahy – Floor Forever
4.5 (90%) 2 votes