Meister nabízí díky technologickému náskoku jedny z nejlepších produktů na trhu. Při výrobě dřevěných podlah se klade důraz především na výrobní postupy, inteligentní vícevrstvé složení a nejvyšší standardy výběru surovin se pozitivně odrážejí na výsledných vlastnostech podlah.

Meister byl první, kdo jako první technologicky navrhl třívrstvé krytiny na HDF. Hustota samotných podlahových desek se pohybuje, v závislosti na kolekci, mezi 890-930 kg/m3. Hlavními důvody proč dbají na hustotu HDF desek je tvarová a rozměrová stabilita, stabilizace nášlapné vrstvy, nízký tepelný odpor a tlumení hluku. Veškeré podlahové krytiny MEISTER jsou tak vhodné pro použití na povrchy vybavené teplovodními podlahovými systémy. Všechny kolekce jsou navíc držitely ekologického certifikátu pod názvem Modrý Anděl.

Na výběr máte ze dvou kolekcí dřevěných podlah Meister:

Logo Meister

Kolekce: Dřevo Classic

Dřevená podlaha Meister Classic

Dřevěné krytiny Meister jsou třívrstvé krytiny s nosnou deskou HDF a komplexní ochranou proti vlhkosti, systémem AquaSafe. Vysoká hustota nosných desek HDF (890-930 kg/m3, dle kolekce) má zásadní vliv na tvarovou stabilitu, mechanické vlastnosti, prostup tepla, snížení kročejového a prostorového hluku i vysokou odolnost proti průrazu. Nášlapná vrstva 2,5 mm ušlechtilého dřeva, je z hlediska technických vlastností, možnosti opracování i případného broušení v budoucnu, tou nejlepší a nejekologičtější variantou.

Díky inteligentní třívrstvé struktuře jsou i veškeré dřevěné krytiny MEISTER vhodné pro použití s teplovodními podlahovými topnými systémy.

Zobrazit katalog

Dřevěná podlaha Meister PremiumNová kategorie dřevěných krytin Meister Prmium Longlife – parkett přináší nejen doživotní záruku dle platných podmínek MeisterWerke, ale zejména výhody jakými jsou: stabilita, vysoký útlum kročejového hluku, jednoduchá pokládka, zdravé klima, ekologie, úspory energie, široký výběr a množství významných ocenění, certifikátů a pečetí kvality, včetně prokázání původu výroby – 100 % Made in Germany.

Zobrazit katalog