Korkové krytiny MEISTER

Přírodní korkové podlahy se vyznačují příjemným pocitem tepla a komfortem při chůzi po nich. Patří k vysoce hodnoceným typům podlah hlavně po stránce zvukově a tepelně izolační. Korek je i oblíbený pro svůj vizuální efekt daný jedinečnou strukturou vlastního materiálu. Podívejte se na naši nabídku korkových podlah od certifikované německé značky Meister.

Made in Germany

Korek je přírodní materiál získávaný z dorůstající kůry korkového dubu. Naše korkové krytiny jsou vyrobeny nejmodernější technologií na základě letitých zkušeností a splňují vysoké estetické i zdravotní požadavky. Korkové krytinyMEISTER mají pružný povrch, čímž při chůzi šetří klouby. Korkový povrch je pružný, tichý, teplý a příjemný na dotek. Kolekce KD 300 S je dodávána s povrchem ošetřeným přírodním olejováním Weartec Nature® a přirozeně tak přispívá k zdravé atmosféře a regulaci vlhkosti v bytových, nebo komerčních prostorech s nižší intenzitou zátěže.

Katalog kolekce: KD 300 S Puro

Různé prostory v jednom domě mají často rozdílné nároky na vlastnosti podlahových krytin. V koupelně a vstupní hale musí podlaha vydržet vlhkost, v kuchyni se nesmí stará dlažba prorýsovat na povrch nově položené podlahy a v ložnici a dětském pokoji musí být povrch příjemný při pochůzce na boso. Pro korkovou podlahu MEISTER žádný problém!

Poptat podlahu MEISTER

“Korkové

Ohodnoťte korkové podlahy MEISTER

4/5 - (2 votes)