Meister nabízí díky technologickému náskoku jedny z nejlepších produktů na trhu. Velký důraz kladený na ekologické výrobní postupy, inteligentní vícevrstvé složení a nejvyšší standardy výběru surovin se pozitivně odrážejí na výsledných vlastnostech podlah.

Meister byl první, kdo jako první technologicky navrhl třívrstvé krytiny na HDF. Hustota samotných podlahových desek se pohybuje, v závislosti na kolekci, mezi 890-930 kg/m3. Hlavními důvody proč dbají na hustotu HDF desek je tvarová a rozměrová stabilita, stabilizace nášlapné vrstvy, nízký tepelný odpor a tlumení hluku. Veškeré podlahové krytiny MEISTER jsou tak vhodné pro použití na povrchy vybavené teplovodními podlahovými systémy. Všechny kolekce jsou navíc držitely ekologického certifikátu pod názvem Modrý Anděl.

Na výběr máte ze dvou kolekcí laminátových podlah Meister:

Logo Meister

Kolekce Laminát Classic

Meister Laminát ClassicMeister s kolekcí Classic sází na vícevrstvou strukturu za použití nosných desek HDF se systémem AquaSafe o hustotě 895 – 930 kg/m3. U laminátových krytin tvoří svrchní, nášlapnou vrstvu tzv. overlay, vysoce odolný a otěruvzdorný laminát, propůjčující tomuto typu krytin mimořádnou robustnost a odolnost.
Zobrazit katalog

Kolekce: Laminát Premium

Meister laminát premiumKolekce premiových laminátových krytin Meister, jsou mimořádně odolné proti poškrábání, mají antistatický a antibakteriální povrch ajsou vhodné pro použití do vlhkých prostorTéměř všechny kolekce je navíc možno objednat i s integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou silence, zajišťující mimořádný útlum kročejového hluku a velmi nízký tepelný odpor. Krytiny vybavené integrovanou protihlukovou podložkou jsou tak vysoce vhodné pro prostory vybavené teplovodními topnými podlahovými systémy.

Zobrazit katalog