Premium a klasické laminátové podlahy

Německá firma MEISTER nabízí díky technologickému náskoku jedny z nejlepších laminátových podlah na trhu. Kolekci premiových high-tech laminátových podlah a nádhernými dekory. A kolekci klasických laminátových podlah vysoké technologické kvality i špičkové kvality výroby. Velký důraz kladený na ekologické výrobní postupy, inteligentní vícevrstvé složení a nejvyšší standardy výběru surovin se pozitivně odrážejí na výsledných vlastnostech podlah.

MEISTER byl první, kdo jako první technologicky navrhl třívrstvé krytiny na HDF a unikátním způsobem tak proměnil vlastnosti klasických laminátových podlah na vyšší úrověň. Hustota samotných podlahových desek se pohybuje, v závislosti na kolekci, mezi 890-930 kg/m3. Hlavními důvody proč dbají na hustotu HDF desek je tvarová a rozměrová stabilita, stabilizace nášlapné vrstvy, nízký tepelný odpor a tlumení hluku.

Veškeré podlahové laminátové krytiny MEISTER jsou tak vhodné pro použití na povrchy vybavené teplovodními podlahovými systémy. Všechny nabízené kolekceMEISTER jsou navíc držitely ekologického certifikátu pod názvem Modrý Anděl a jsou tedy zdravotně nezávadné!

Na výběr máte ze dvou kolekcí laminátových podlah:

Kolekce: Laminát Premium

Kolekce premiových laminátových krytin MEISTER, jsou mimořádně odolné proti poškrábání, mají antistatický a antibakteriální povrch ajsou vhodné pro použití do vlhkých prostorTéměř všechny kolekce je navíc možno objednat i s integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou silence, zajišťující mimořádný útlum kročejového hluku a velmi nízký tepelný odpor. Krytiny vybavené integrovanou protihlukovou podložkou jsou tak vysoce vhodné pro prostory vybavené teplovodními topnými podlahovými systémy.

 

“Katalog

Poptat prémiovou laminátovou podlahu MEISTER

 

Kolekce Laminát Classic

MEISTER s kolekcí Classic sází na vícevrstvou strukturu za použití nosných desek HDF se systémem AquaSafe o hustotě 895 – 930 kg/m3. U laminátových krytin tvoří svrchní, nášlapnou vrstvu tzv. overlay, vysoce odolný a otěruvzdorný laminát, propůjčující tomuto typu krytin mimořádnou robustnost a odolnost.

 

Poptat laminátovou podlahu MEISTER

“Katalog

Třídění povrchů a struktury dekorů, laminátových podlah MEISTER:

“Třídění

Ohodnoťte laminátové podlahy MEISTER

5/5 - (1 vote)