Designové ekologické podlahy MEISTER:

MEISTER CategaFlex

MEISTER Tecara

 

Bez obsahu PVC a změkčovadel

Designové krytiny od německé firmy MEISTER CategaFlex a MEISTER Tecara jsou ekologickou správnou volbou. Jsou zdravotně nezávadné, neobsahují změkčovadla a ani PVC (PolyVinylChlorid). A jsou držiteli certifikáty kvality Modrý anděl – nejznámější značkou pro kvalitní ekologické výrobky a služby na světě. S touto značkou Modrý anděl máte jistotu, že jste se rozhodli pro ekologické podlahy s minimálními emisemi. Nosná deska patří do nejnižší emisní třídy E1.

Made in Germany

Kolekce: MEISTER CategaFlex

MEISTER Catega Flex je na pohled krásná jako dřevněná podlaha, ale snadno udržovatelná jako laminát a přitom tichá a elastická. Kombinace formátu selského prkna, hluboce vyražených struktur, celoobvodových V-spár a vysoké odolnosti, činí z této kolekce volbu č. 1 i do vysoce namáhaných komerčních prostor. Dynamický povrch s technologií Silent Touch® s celoobvodovou mikrospárou akcentuje tuto krytinu na tichou podlahou – v rámci útlumu kročejového hluku. S pouhými 5mm výšky je perfektní pro renovace podlah v interiérech (s podložkou SILENCE počítejte s 6 mm). Je nabízena s osvědčeným voděodolným zámkovým spojem multiclic. Je také ekologickou a zdravotně nezávadnou krytinou bez obsahu PVC a změkčovadel. Na výběr je z možství od decorů, s přírodními motivy “dekoru dřeva“, až po naprosto nezvyklé designové decory s nevídanou optickou růzností.

Poptat podlahu MEISTER Catega Flex

“Kolekce:

Kolekce: MEISTER Tecara

MEISTER Tecara® – Elastická, teplá, designová podlaha šetrná vůči kloubům. Na podlaze značky Tecara se také skutečně komfortně bydlí! Reliéf všech nabízených dekorů je vyražený hluboko do povrchu, což propůjčuje této krytině opravdu nádherný realistický vzhled. Krytina Tecara má v sobě dokonce integrovány dvě vrstvy přírodního korku – významně šetrného ke kloubům a kročejovým vibracím. Celá struktura podlahy je následně stabilizována nosnou deska HDF s minimálními emisemi (neboť patří do nejnižší emisní třídy E1 a certifikátem Modrý Anděl). Jedná je tak právem o 100% ekologickou a zdravotně nezávadnou krytinu krytinou Made in Germany. Krytina (DD 350 S Tecara®) je vybavena elastickým povrchem Puretec®, který je tvarově stabilní, a je vyroben z pachově neutrálního a PVC neobsahujícího polyesteru (PET). Nyní se nově nabízí v unikátním formátu širokého selského prkna celoobvodovou V-drážkou, v zátěžové třídě i pro namáhané komeční prostory 33. MEISTER Tecara je celosvětově první designová krytina bez obsahu PVC, a bez změkčovadel. Proto lze nyní s odstupem času bez nadsázky říci, že jde o doslova zdravou krytinu, a zároveň o hodnotný ekologický a designový produkt pro náročné individualisty.

Poptat podlahu MEISTER Tecara

“Kolekce:

Ohodnoťte ekologické podlahy MEISTER

5/5 - (1 vote)