Vinylové podlahy Florr Forever mají oproti laminátovým podlahám řadu praktických předností. Tlumí hluk a tepelně izolují.

Vinylové podlahy jsou navíc extrémně stabilní a vhodné pro prostory s podlahovým topením. Ve srovnání s dřevěnou podlahou nabízejí nepřeberné množství barev a dekorů.

Na výběr máte ze tří kolekcí vynilových podlah Floor Forever:

Logo Floor forever

Kolekce: Diamond by Floor Forever

Vinyl Diamont by floor foreverVinylová podlaha Diamond by Floor Forever má jednu vrstvu vinylových dílců tvořenou z kamene. A díky tomu je extrémně stabilní vůči změnám teplot i UV záření.

Vinylová podlaha Diamond by Floor Forever se proto skvěle hodí na chaty a chalupy, zimní zahrady a všude tam, kde hrozí pronikání vlhkosti. Vinylové dílce jsou navíc vybaveny speciální antibakteriální povrchovou úpravou. Navíc je nepoškrábou je ani drápky domácího mazlíčka.


Kolekce: Euro Vynil Floor Forever

DetaildetailshotsDIVINOVinylová podlaha Euro Vinyl Floor Forever představuje praktické a univerzální řešení pro vaši kancelář i domov. Obývací pokoj vám zútulní dřevěný dekor a elegantní interiér vaší koupelny dotvoří dekor dlažby nebo kamene.

Vinylové dílce podlahy Euro Vinyl Floor Forever je možné pokládat i na podlahové topení, a to lepením, nebo jako plovoucí podlahu. Díky speciální konstrukci je podlaha extrémně stabilní.

Ohodnoťte vinylové podlahy Floor Forever:

Vinylové podlahy – Floor Forever
5 (100%) 2 votes