Zobrazit vinylové podlahy s PVC

Moderní vinylové krytiny jsou mimořádně oblíbené díky svým unikátním vlastnostem. Jsou odolné a nabízejí dokonalé ztvárnění celé řady typů povrchů. U nás naleznete pouze nabídku těch nejkvalitnějších certifikovaných značek v Evropě. Nabízíme nejen prodej vinylových podlah, ale i kompletní podlahové práce.

Poptat podlahu vinylovou podlahu

 

Ukázka vinylových podlah

Vinylové podlahy

Hotová podlaha z vinylu je na pohled k nerozeznání od dřevěné, je velmi tichá a příjemná na dotek. Navíc je oproti například laminátové podlaze teplejší. Dále nabízí povrchovou úpravu P, která významně usnadňuje údržbu a úklid. Vinylová podlaha je tedy nenáročná na údržbu a instalaci, je voděodolná a i v případě nehody , která by vyžadovala výměnu je možná i jednoduchá výměna poškozeného dílu.

Kam se hodí vinylové podlahy

Vinylové podlahy mají takové vlastnosti, že se hodí téměr do každého interiéru, ať už se jedná o domácnosti nebo komerční objekty jako  kanceláře, obchody, nákupních centra, sportovní haly, nemocnic, hotely nebo průmyslové a výrobních budovy.

V domácnosti můžete využít vinylové podlahy téměr v každé místnosti od obývacího pokoje až po místnosti se tvýšenou vlhkostí, jako jsou např. koupelny, kuchyně, interiérové bazény, šatny.

Kam se naopak nehodí?

V první řadě se podlahové krytiny z vinylu nehodí do žádného exteriéru. Dále se nesmějí používat v již zmíněných prostorách s velmi vysokými teplotami vzduchu (teplota povrchu vinylové podlahy nesmí překročit hranici 27 °C!). Problematické může být i jejich využití ve sklepech – tam se obvykle také nedoporučují, a to z důvodu kolísání teploty a vlhkosti. V každém případě, pokud byste si nebyli jistí, rozhodně se předem poraďte s námi. Rádi Vám poradíme!

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Široký škála povrchů - Škála povrchů zahrnuje dřevěné podlahy, dlažby, kámen, hliník, barevné dekory i 3D designové povrchy. Ve srovnání se dřevem nebo lamináty přitom vinylová krytina vyniká obrovskou tvrdostí a úspěšně odolává i v kontaktu s vodou.
 • Nenáročná údržba
 • Nižší pořizovací cena
 • Odolnost  - vinylové podlahy jsou odolné vůči poškrábání, skvrnám, zářezům aj. V případě mírného poškrábání je možné je renovovat. Jsou odolné vůči vlhkosti, dají se tedy využít jak v kuchyni, tak v koupelně
 • Nemůžete se a nich klouzat

Nevýhody

 • Náchylnost na teploty - vinylové podlahy není vhodné pokládat n amísta, kde je dloiuhodobě vysoká nebo naopak nízká teplota, jelikož se snadno vytváří spár mezi jednotlivými díly.

Typy vinylových podlah

 • Eurovinyl – praktický a příjemný na dotek, velmi stabilní, lze bez problémů pokládat na podlahové topení, široký výběr dekorů
 • DLW – bezfosfátový vinyl v rolích, vhodné do domácnosti i do komerčních prostor a pro průmyslové využití.
 • LV Luxory - klasické PVC vinylové podlahy v rolích (v návinu). Naše nabídka zahrnuje širokou škálu dekorů v šířkách 2 m a 4 m, které jsou rozdělené do čtyř kolekcí podle typu zátěže. Vhodné především do prostor, které jsou velmi zátěžově vytížené, například školy, kanceláře, restaurace, aj.
 • Vinyl - kvalitní podlaha, autentická struktura dřeva nebo betonových dlaždic, jednoduchá údržba, výborná tepelná a zvuková izolace.
 • Vinyl bez vinylu - špičková podlaha – zdravotně nezávadný vinyl vyrobený z přírodních materiálů, vzhledově i funkčně stejná vlastnosti jako klasický vinyl avšak vyrobeno z přírodních materiálů, vhodný i pro alergiky, ekologický a především bez obsahu “vinylu“, tedy bez změkčovadla PolyVinylChlorid (z toho zkratka PVC).
 

Ohodnoťte naše vinylové podlahy:

Vinylové podlahy s obsahem PVC
4.7 (93.33%) 3 votes