Moderní vinylové krytiny jsou mimořádně odolné a nabízejí dokonalé ztvárnění celé řady typů povrchů. Škála povrchů zahrnuje dřevěné podlahy, dlažby, kámen, hliník, barevné dekory i 3D designové povrchy. Ve srovnání se dřevem nebo lamináty přitom vinylová krytina vyniká obrovskou tvrdostí a úspěšně odolává i v kontaktu s vodou.

Hotová podlaha z vinylu je na pohled k nerozeznání od dřevěné, je velmi tichá a příjemná na dotek. Navíc je oproti například laminátové podlaze teplejší. Dále nabízí povrchovou úpravu P, která významně usnadňuje údržbu a úklid. Vinylová podlaha je tedy nenáročná na údržbu a instalaci, je voděodolná a i v případě nehody , která by vyžadovala výměnu je možná i jednoduchá výměna poškozeného dílu.

  • Eurovinyl – praktický a příjemný na dotek, velmi stabilní, lze bez problémů pokládat na podlahové topení, široký výběr dekorů
  • DLW – bezfosfátový vinyl v rolích, vhodné do domácnosti i do komerčních prostor a pro průmyslové využití.
  • LV Luxory - vinyl v rolích, naše nabídka zahrnuje širokou škálu dekorů v šířkách 2 m a 4 m, které jsou rozdělené do čtyř kolekcí podle typu zátěže. Vhodné především do prostor, které jsou velmi zátěžově vytížené, například školy, kanceláře, restaurace, aj.
  • Vinyl - autentická struktura dřeva nebo betonových dlaždic, jednoduchá údržba, výborná tepelná a zvuková izolace