U Štěpky 240, 38221 Kájov
Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 11:00
AKCE

Marmoleum - linoleum

Rádi Vám pomůžeme s pokládkou marmoleum - linoleum

Marmoleum je druh linolea, což je přírodní podlahový materiál vyráběný z přírodních surovin. Tento materiál se skládá především z oxidu vápenatého, dřevěné moučky, lnu, juty a přírodních pryskyřic. Marmoleum získává svou charakteristickou povrchovou strukturu a barevnost pomocí přírodních pigmentů.

Je známý pro svou ekologickou přívětivost, jelikož se skládá z obnovitelných surovin a biologicky odbouratelných materiálů. Marmoleum je také hypoalergenní a odolný vůči bakteriím, což jej činí populární volbou pro prostředí s vysokými hygienickými nároky, jako jsou zdravotnická zařízení či školní budovy.

Tento typ linolea je dostupný v různých barvách, vzorech a texturách, což umožňuje širokou variabilitu pro vytváření různých designů v interiéru. Jeho odolnost vůči opotřebení a dlouhá životnost jsou dalšími faktory, které přispívají k jeho popularitě.

Při instalaci marmolea je důležité zajistit správnou přípravu podkladu a precizní pokládku, aby byla zajištěna trvanlivost a estetický vzhled. Profesionální instalace často přispívá k optimálním výsledkům.

Celkově je marmoleum často vyhledávanou volbou pro ty, kdo hledají ekologický a přírodní podlahový materiál s výbornými vlastnostmi odolnosti a designovými možnostmi.

Pro více informací ohledně našich služeb nás kontaktujte.

crossmenu