Působíme na českokrumlovsku v Jihočeském Kraji od r. 2001 a zabýváme se prodejem a pokládkou všech druhů podlah, renovací dřevěných podlah, renovací parket, pokládkou koberců, pokládkou parket, prodejem dveří.

Firma se dále rozvíjí a její prioritou je ukázat zákazníkovi, jaké jsou výhody a nevýhody jím vybraného zboží a to v naší vzorkové prodejně nebo přímo na místě, kde se bude podlaha realizovat. Samozřejmostí je i profesní rada, která podlaha je pro daný úsek nejlepší a nejvhodnější. Zaměření podlahy a následné vyhotovení cenové nabídky je samozřejmě zdarma. Tato kalkulace je u jednodušších případů zhotovena ihned na místě při zaměření. Složitější kalkulace doručujeme zákazníkovi maximálně do 48 hodin od zaměření. 80% našich dalších zakázek provádíme na Vaše doporučení - doporučení spokojených zákazníků.

Firma Podlahy Sládeček Český Krumlov provádí komplexní podlahové práce v bytových nebo komerčních prostorech, kancelářích, průmyslových halách, nebo rekonstrukce dle přání zákazníka a to především v oblasti jižní Čechy, především Český Krumlov, České Budějovice, Kájov, ale i na celém území České Republiky a Evropy.

Nabízíme tyto nejrozšířenější typy podlahových krytin:
Dřevěné podlahy - útulná vizáž s dlouho životností. Stálejší, ale náročnější na údržbu.
Laminát - oproti dřevěným plovoucím podlahám jsou cenově dostupnější. Hodí se i do velmi zatěžovaných místností.
Korek - vyznačují příjemným pocitem tepla a komfortem při chůzi po nich
Marmoleum - unikátní typ přírodního linolea, který nabízí dlouhou životnost, barevnou stálost a antibakteriální povrch.
Vinyl bez obsahu PVC - moderní ekologická kritina, bez obsahu PVC změkčovadel. Podlaha je příjemná na dotek, velmi tichá a bezzápachová. Navíc je oproti například laminátové podlaze teplejší.
PVC vinyl - velice oblíbená podlahová krytina s obsahem PVC, která má vynikající užitné vlastnosti, nenáročnou montáž za příznivé ceny.

Naše firma je plátcem DPH. Lze u nás uplatnit nižší sazbu DPH na použitý materiál v bytovém sektoru, v souladu s platnou legislativou.

Dlouhodobě spolupracujeme s obchodními partnery MEISTER, Quick-Step, Floor Forever, Fatra aj.

Vyberte si z naší široké nabídky! Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.
A objevte spolu s námi krásu a odolnost či dřevěných podlah či laminátových.

Naši partneři

Woca denmark logo Sapeli logo Eurowood logo